Чоловічий великий клатч барсетка Кенгуру клітинка, гаманець портмоне сумка на ремінці (1703)
-16%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий великий клатч барсетка Кенгуру клітинка, гаманець портмоне сумка на ремінці Характерики: Матеріал: якісна еко шкіра; Ремішок на руку в комплекті; Висота: 16,5 см; Довжина: 25 см; Товщина: 3 см Переваги:; Надзвичайно охайний і компактний, але водночас достатньо цілісний; Морозстійкість (екожа не лусається і не тріскається на морозі); Не має чужого запаху (що істотно відрізняє даний матеріал від дешевих шкірок);
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 250 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 30 мм |
| Тип застежки | Молния |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Підкладка | Да |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 165 см |
| Тип призначення | Чоловічий великий клатч барсетка Кенгуру карта, гаманець портмоне сумка на ремінці |
- Ціна: 549 ₴








