Чоловіча сумка нагрудна бананка месенджер Кенгуру Сумка слінг на плече на спину (1679)
-14%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка нагрудна бананка месенджер Кенгуру Сумка слінг на плече на спину
Храктеристики: Матеріал: якісна і щільна екокожа преміум якості; Висота: 30 см; Ширина основи: 17 см; Глибина по підставі: 6 см; Якісна металева фурнітура з гравіюванням логотипу.
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 3 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Назва товару | |
| Назва товару | Чоловіча сумка нагрудна бананка месенджер Кенгуру Сумка слінг на плече на спину |
- Ціна: 690 ₴









