Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модна чоловіча сумка бананка слінг на груди чи плече Характеристики: Виробник: Туреччина; Матеріал: якісна екошкіра; Висота: 29 см; Ширина (низ): 18 см; Глибина: 5 см; Плечовий ремінь на карабінах, що можна перестібати на різні сторони, регулюється по довжині;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 400 ₴










