Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий клатч гаманець Baellery чорний портмоне Характеристики: Матеріал: Якісна еко шкіра; Довжина: 20 см; Ширина: 11 см; Товщина: 2,5 см; Закривається на кнопку та на блискавку;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baellerry |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 200 мм |
| Застібка | Блискавка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Чоловічий клатч гаманець Baellery чорний портмоне |
- Ціна: 600 ₴










