Чоловіча сумка-планшет через плечі Polo (103БМ)
-18%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка-планшет через плечі Polo Характеристики: Матеріал: якісна та щільна ПУ шкіра; Ширина: 25 см; Глибина: 7 см; Висота: 27 см;
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Різні кольори |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Стать | Чоловічий |
- Ціна: 899 ₴








