Великий чоловічий кліт барсетка Кенгуру, гаманець сумка на ремінці (1016)
-25%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Великий чоловічий кліт барсетка Кенгуру, гаманець сумка на ремінці Характерики: Знаряддя. Високої еко шкіри - Це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, своїми властивостями за якістю не ранкової натуральної шкіри Ремішок на руку в комплекті; Висота: 17 см; Довжина: 25,5 см; Товщина: 3,5 см Переваги:; Надзвичайно охайний і компактний, але водночас достатньо цілісний; Морозстійкість (екожа не лусається і не тріскається на морозі); Не має чужого запаху (що істотно відрізняє даний матеріал від дешевих шкірок);
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 255 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стан | Новий |
| Ширина | 170 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Стать | Чоловічий |
| Товщина | 35 см |
| Розташування | Горизонтальне |
| Колір | Виберіть колір |
| Тип | Клатч |
| Кількість відділень на змійці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
- Ціна: 599 ₴








