Жіночий міський рюкзак кенгуру з віночком, невеликий прогулянковий рюкзачок (1635)
-16%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий міський рюкзак кенгуру з віночком, невеликий прогулянковий рюкзачок Стильний і модний жіночий міський рюкзак, ідеальний варіант для повсякденного використання, дуже зручний і практичний Характеристики Матеріал: якісна екошкіра; Висота: 33 см; Ширина: 28 см; Глибина за основою: 15 см; Лямки регулюються;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 600 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 33 см |
| Глибина | 15 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 28 см |
- Ціна: 925 ₴









