Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча шкіряна бананка чорна, сумка барсетка на груди Характеристики: Виробник: Туреччина; Матеріал: натуральна шкіра люкс якості (м'яка); Якісна та надійна металева фурнітура, з гравіюванням бренда; Фірмове тиснення логотипів; Висота загальна: 26 см; Ширина внизу: 16 см; Глибина: 6 см; 2 роздільні відділення на блискавці; Плечовий ремінь на карабінах, можна перестібати на обидві сторони;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 200 ₴








