Жіноча міні сумочка скринька на замочці Маленька каркасна сумка клатч для дівчат (1642)
-18%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча міні сумочка скринька на замочці Маленька каркасна сумка клатч для дівчат Матеріал: екошкіра преміум якості; Добре тримає форму; Довжина: 19 см; Ширина на основі: 6 см; Висота: 12 см; Ремінець: екошкіра; Якісна металічна фурнітура.
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 899 ₴









