Дитяча міні сумочка з ведмедиком рептилія, маленька лакова сумка для дівчаток з ведмедем на плече (1645Д)
-7%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча міні сумочка з ведмедиком рептилія, маленька лакова сумка для дівчаток з ведмедем на плече
Характеристики:
Матеріал: Якісна та щільна екошкіра;
Висота: 20 см;
Довжина: 16 см;
Глибина: 7 см;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 400 г |
| Висота | 20 см |
| Глибина | 7 см |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 16 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Дитяча сумочка з ведмедиком рептилія, маленька лакова сумка для дівчаток із ведмедем на плече |
- Ціна: 888 ₴









