Чоловіча сумка бананка слінг на груди + гаманець клатч на блискавці (665+1633)
-17%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка бананка слінг на груди + гаманець клатч на блискавці Характеристики: Матеріал: екокжа; Ширина: 15 см; Висота: 30 см; Глибина за основою: 5 см; Плечовий ремінь регулюється.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jeep Buluo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 199 ₴









