Модний чоловічий гаманець клатч на блискавці клітина Стильне портмоне для чоловіків з еко-шкіри (1633)
-22%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модний чоловічий гаманець клатч на блискавці клітина Стильне портмоне для чоловіків з еко-шкіри
Характеристики: Матеріал: якісна екошкіра; Довжина: 20 см; Ширина: 10 см; Товщина: 3 см;
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 300 г |
| Довжина | 200 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 499 ₴







