Автомобільний шкіряний чохол брелок для ключів від машини, брелок сигналізації натуральна шкіра
-13%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобільний шкіряний чохол брелок для ключів від машини, брелок сигналізації натуральна шкіра Характеристики: Матеріал: натуральна шкіра (швидка); Ширина: 5 см; Довжина: 9 см; Товщина: 2 см; Вся фурнітура металева; У наявності на різні моделі авто (вибирайте зі списку свою модель у замовленні);
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 90 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 20 см |
| Призначення | Для автомобільних ключів |
| Тип застежки | Молния |
| Тип шкіри | Бичина |
| Марка | Виберіть марку авто |
- Ціна: 349 ₴








