Сумка чоловіча через плече чорна Поло Стильна сумка месенджер Polo барсетка для чоловіків (1554)
-17%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка чоловіча через плече чорна Поло Стильна сумка месенджер Polo барсетка для чоловіків
Зручний і якісний варіант на кожен день. Характеристики Матеріал: якісна екошкіра; Довжина: 24 см; Висота: 21 см; Ширина за основою: 7 см; Довжина плечового ременя: 120 см (регулюється в меншу сторону);
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Назва товару | |
| Назва товару | Сумка чоловіча через плече чорна Поло Стильна сумка месенджер Polo барсетка для чоловіків |
- Ціна: 949 ₴








