Великий чоловічий шкіряний клатч гаманець Feidikabolo барсетка натуральна шкіра чоловіча (1601)

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Великий чоловічий шкіряний клатч гаманець Feidikabolo барсетка натуральна шкіра чоловіча
Характеристики:
Матеріал: коров'яча шкіра;
Металева фурнітура;
Довжина: 24 см;
Ширина: 7,5 см;
Висота: 11 см;
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 250 г |
| Вид шкіри | Бичина |
| Довжина | 240 мм |
| Застібка | Блискавка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 75 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Великий чоловічий шкіряний клатч гаманець Feidikabolo барсетка натуральна шкіра чоловіча |
- Ціна: 1 500 ₴









