Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика сумка, сумка для залу, на тренерування Характеристики: Матеріал: якісна та щільна екошкіра преміум'якості; Довжина: 42 см; Ширина за основою: 21 см; Висота: 25 см; Ручка для кріплення на валізу; Якісна металева фурнітура.
| Основні | |
|---|---|
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 800 ₴








