Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий рюкзак рептилія білий, прогулянковий рюкзачок під рептилію зміїний Характеристики: Матеріал: Щільна та високоякісна еко шкіра – це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, що своїми властивостями за якістю не поступається натуральній шкірі. Висота: 28 см; Ширина: 23 см; Товщина: 11 см;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 500 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 28 см |
| Глибина | 11 см |
| Кишені | Верхній |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Колір | Білий |
| Ширина | 23 см |
- Ціна: 1 200 ₴










