Шкіряна жіноча міні сумочка на плече, якісна сумка для дівчат натуральна шкіра (1595)
-22%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряна жіноча міні сумочка на плече, якісна сумка для дівчат натуральна шкіра
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра;
На блискавці;
Довжина: 20 см;
Ширина на основі: 4 см;
Висота: 13 см;
Ремінець: натуральна шкіра;
Якісна металічна фурнітура.
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснення "флотар" |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Маленька жіноча шкіряна сумочка клатч яскрава мінісумка на плече |
- Ціна: 1 249 ₴









