Сумка клатч жіноча чорна замшева з логотипом на плече Маленька жіноча сумка з екошкіри (1533)
-18%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка клатч жіноча чорна замшева з логотипом на плече Маленька жіноча сумка з екошкіри
Характеристики: Матеріал: високоякісна турецька еко-шкіра (щільна) + натуральна замша; Закривається на блискавку; 3 відділення; Фурнітура: метал; Плечовий ремінь на карабінах у комплекті; Довжина плечового ременя: 120 см; Довжина: 29 см; Висота: 15 см; Ширина на основі: 10см;
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснення "флотар" |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 979 ₴







