Красивий якісний модний жіночий гаманець недорогий горизонтальний Портмоне на повну купюру (1576)
-23%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Красивий якісний модний жіночий гаманець недорогий горизонтальний Портмоне на повну купюру
Характеристики: Матеріал: екошкіра; Довжина: 19 см; Ширина: 9,5 см; Товщина: 2,5 см;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 160 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Довжина | 190 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 95 мм |
- Ціна: 399 ₴







