Жіноча сумка із замшевою вставкою чорна стиль Луї Вітон (1583)
-24%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка із замшевою вставкою чорна стиль Луї Вітон Характеристики: Матеріал: натуральна замша + екошкіра преміум'якості (містить форму); Довжина: 35 см; Ширина за основою: 14 см; Висота: 24 см; Плечовий ремінь знімний, на карабінах, входить до комплекту;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Комбінований |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 1 069 ₴








