Дитячий рюкзачок прогулянковий, маленький рюкзак для дівчаток (1501Д)
-10%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий рюкзачок прогулянковий, маленький рюкзак для дівчаток
Характеристики:
Матеріал: Щільна та високоякісна ПУ шкіра;
Довжина: 20 см;
Ширина: 9 см;
Висота: 24 см;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 400 г |
| Висота | 24 см |
| Глибина | 9 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Дитячий мінірюкзачок для дівчаток — прогулянковий рюкзачок |
- Ціна: 859 ₴








