Шкіряна жіноча міні сумочка клатч, маленька сумка на блискавці натуральна шкіра чорна (1572+1512)
-11%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряна жіноча міні сумочка клатч, маленька сумка на блискавці натуральна шкіра чорна Характеристики: Матеріал: натуральна шкіра; На блискавці; Довжина: 20 см; Ширина на основі: 4 см; Висота: 13 см; Ремінець: натуральна шкіра; Якісна металічна фурнітура.
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснення "флотар" |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 1 599 ₴









