Сумка для речей дорожня ручна поклажа для поїздок з логотипом екошкіра Сумка тренувальна спортивна (1587)
-17%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка для речей дорожня ручна поклажа для поїздок з логотипом екошкіра Сумка тренувальна спортивна
Характеристики: Матеріал: якісна та щільна екошкіра преміум'якості; Довжина: 42 см; Ширина за основою: 21 см; Висота: 25 см; Ручка для кріплення на валізу; Якісна металева фурнітура.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Ручна поклажа |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Молния |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Ручки | Дві |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри | |
| Висота | 25 см |
| Ширина | 42 см |
| Глибина | 21 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Підкладка | Да |
- Ціна: 1 249 ₴









