Сумка спортивна зі штучної шкіри з логотипом для залу фітнесу тренувань Сумка для речей міська (1587)
-17%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка спортивна зі штучної шкіри з логотипом для залу фітнесу тренувань Сумка для речей міська
Характеристики: Матеріал: якісна та щільна екошкіра преміум'якості; Довжина: 42 см; Ширина за основою: 21 см; Висота: 25 см; Плечовий ремінь у комплекті; Якісна металева фурнітура.
| Основні | |
|---|---|
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Форма | Нестандартна |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
| Плечовий ремінь | Да |
| Розміри | |
| Висота | 25 см |
| Ширина | 42 см |
| Глибина | 21 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина: | 42 см |
| Тип застежки | Молния |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип шкіри за способом оброблення | Тиснена |
| Ручки | Дві |
| Стиль | Молодіжний |
| Підкладка | Да |
- Ціна: 1 249 ₴









