Женская сумочка бананка на грудь, сумка кросс-боди слинг (1304Н)
-23%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Женская сумочка бананка на грудь, сумка кросс-боди слинг Зручна жіноча повсякденна сумочка з якісної еко шкіри, досить містка і практична. Характеристики Матеріал: якісна турецька екошкіра; Ремінець з екошкіри; Довжина: 24 см; Висота: 16 см; Глибина: 4 см; Металева фурнітура;
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Екошкіра |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Мoдель | ЛВ Карта |
- Ціна: 599 ₴









