Модна витончена жіноча сумка крос-боді овальна на плече Каркасні жіночі сумочки та клатчі зі шкіри PU (1584)
-14%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модна витончена жіноча сумка крос-боді овальна на плече Каркасні жіночі сумочки та клатчі зі шкіри PU
Характеристики: Матеріал: високоякісна та м'яка екошкіра; Плечовий ремінь у комплекті; Висота: 20 см; Ширина: 17 см; Глибина: 8 см; Переваги: Морозостійкість (не тріскається й не тріскається на морозі); Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє цей матеріал від дешевого шкірозамінника); Тактильно та візуально матеріал дуже схожий на натуральну шкіру (має багатий зовнішній вигляд); М'який і еластичний матеріал, добре тримає форму;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jacobs |
| Форма | Овальна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Оздоблення та прикраси | Значки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 899 ₴








