Модний дитячий рюкзак з екошкіри Міні рюкзачок для дівчаток Коричневий клітина (1240ДК)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модний дитячий рюкзак з екошкіри Міні рюкзачок для дівчаток
Характеристики Матеріал: якісна турецька екошкіра; Висота: 24 см; Ширина: 20 см; Глибина на основі: 9 см; Якісний внутрішній підклад; Лямки регулюються;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 500 г |
| Висота | 24 см |
| Глибина | 9 см |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Ширина | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Коричневий карта |
- Ціна: 1 150 ₴








