Якісний жіночий міні рюкзак прогулянковий, рюкзачок для дівчат Коричневий клітка (1240КЛ)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісний жіночий міні рюкзак прогулянковий, рюкзачок для дівчат Стильний і модний жіночий рюкзак, ідеальний варіант для повсякденного використання, дуже зручний і практичний Характеристики Матеріал: якісна турецька екошкіра; Висота: 24 см; Ширина: 20 см; Глибина на основі: 9 см; Якісний внутрішній підклад; Лямки регулюються;
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 500 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 24 см |
| Глибина | 9 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Ширина | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Коричневий карта |
- Ціна: 1 150 ₴
