Модна жіноча сумка шоппер з логотипом чорна Містка сумка жіноча екошкіра (1581)
-23%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модна жіноча сумка шоппер з логотипом чорна Містка сумка жіноча екошкіра
Характеристики: Матеріал: якісна та щільна турецька екошкіра, без стороннього запаху; Довжина: низ — 27 см, верх — 34 см; Ширина за основою: 12 см; Висота: 24 см; Плечовий ремінь на карабінах входить до комплекту (можна носити як у руках за ручки, так і на плечі)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 985 ₴







