Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий шкіряний гаманець клатч чорний, чоловіче портмоне натуральна шкіра Характеристики: Матеріал: натуральна шкіра люкс якості; Фірмове тиснення логотипа; Висота: 19 см; Ширина: 9 см; Товщина: 2 см;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 150 г |
| Довжина | 190 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 1 400 ₴






