Якісна жіноча міні сумочка клатч на ланцюжку стиль Guess чорна сумка на плече (1571)
-21%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісна жіноча міні сумочка клатч на ланцюжку стиль Guess чорна сумка на плече
Характеристики:
Матеріал: екошкіра преміум якості;
Добре тримає форму;
Довжина: 23 см;
Ширина на основі: 9 см;
Висота: 14 см;
Ремінець: тканевий;
Якісна металічна фурнітура.
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 949 ₴






