Жіночий міський рюкзак, рюкзачок повсякденний для дівчини (1470)
-21%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий міський рюкзак, повсякденний рюкзачок для дівчини Стильний і модний жіночий міський рюкзак, ідеальний варіант для повсякденного використання, дуже зручний і практичний Характеристики Матеріал: Еко шкіра; Висота: 33 см; Ширина: 28 см; Глибина на основі: 13 см;
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 500 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 33 см |
| Глибина | 13 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 28 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіночий рюкзак, рюкзачок повсякденний для дівчини |
- Ціна: 949 ₴









