Жіноча сумка слінг, Бананка сумка для дівчини, міні сумочка багет під рептилію (1408)
-13%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка слінг, Бананка сумка для дівчини, міні сумочка багет під рептилію Зручна жіноча повсякденна сумочка з якісної шкіри, досить містка і практична. Характеристики Матеріал: якісна турецька екошкіра з тисненням під рептилію; Плечовий ремінь: 130 см (регулюється); Довжина: 24 см (по вершині); 20 см (по низу); Ширина основи: 7 см; Висота: 19 см;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча сумка-слінг, Бананка сумка для дівчини, міні сумочка-багет під рептилію |
- Ціна: 849 ₴









