Чоловіча шкіряна сумка планшетка з ручками рептилія натуральна шкіра (1528)
-20%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча шкіряна сумка планшетка з ручками рептилія натуральна шкіра Характеристики: Матеріал: натуральна шкіра; Довжина плечового ременя: 120 см; Довжина: 29 см; Ширина на основі: 7 см; Висота: 32 см;
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Чоловіча шкіряна сумка-планшетка з ручками рептилія натуральна шкіра |
- Ціна: 1 849 ₴









