Модна сумка чоловіча нагрудна прямокутна шкіряна Чорна сумка слінг для чоловіків (1538)

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча шкіряна сумка-бананка на груди чорна ⁇ Кросбоді барсетка для чоловіків натуральна шкіра Характеристики: Матеріал: Натуральна шкіра (воля шкіра); Висота: 22,5 см; Глубина: 7 см; Ширина: 16 см; Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіть із нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 225 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Чоловіча шкіряна сумка-бананка на груди чорна <unk> крос-боді барсетка для чоловіків натуральна шкіра нагрудна |
- Ціна: 1 500 ₴









