Модний чоловічий діловий портфель для документів, якісна офісна сумка формат А4 (1537П)

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модний чоловічий діловий портфель для документів, якісна офісна сумка формат А4
Характеристики:
Матеріал: якісна екошкіра;
Довжина плечового ременя: 120 см;
Довжина: 39 см;
Ширина на основі: 12 см;
Висота: 27 см;
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 900 г |
| Висота | 270 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 390 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Модний чоловічий діловий портфель для документів, якісна офісна сумка формат А4 |
- Ціна: 1 700 ₴









