Чоловіча сумка для чоловіків під рептилію, повсякденна сумка для міста, спортивна сумка для залу (1530)
-9%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка для чоловіків під рептилію, повсякденна сумка для міста, спортивна сумка для залу Характеристики: Матеріал: якісна і щільна екокожа преміум якості; Довжина: 50 см; Ширина основи: 23 см; Висота: 25 см; Плечовий ремінь в комплекті; Якісна металева фурнітура.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eton |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 230 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип шкіри | Екошкіра |
| Тип призначення | Чоловіча сумка для чоловіків під рептилію, повсякденна сумка для міста, спортивна сумка для залу |
- Ціна: 1 449 ₴









