Дитяча міні сумочка з ведмедиком, маленька сумка для дівчаток з ведмедем на плече (1469Д)
-6%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча міні сумочка з ведмедиком, маленька сумка для дівчаток з ведмедем на плече
Характеристики:
Матеріал: Якісна та щільна екошкіра;
Висота: 20 см;
Ширина: 17 см;
Глибина: 8 см;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Рюкзак |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 17 см |
| Висота | 20 см |
| Глибина | 8 см |
| Вага | 400 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 835 ₴









