Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісний чоловічий шкіряний гаманець портмоне на магніті MD чорний натуральна шкіра
Характеристики
Матеріал: натуральна шкіра;
Висота: 9,5 см;
Довжина: 11,5 см;
Товщина: 2,5 см;
на магніті;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MD |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 150 г |
| Довжина | 115 мм |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 1 250 ₴









