Чоловічі шкіряні сумки планшет з тисненням рептилія, сумка-планшетка з натуральної шкіри. (1494)

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічі шкіряні сумки планшет з тисненням рептилія, сумка-планшетка з натуральної шкіри. Характеристики: Матеріал: натуральна шкіра; Регульований плечовий ремінь (максимальна довжина 128 см); Висота: 24 см; Ширина: 20 см; Товщина: 4,5 см; Якісно прострочена, є необроблені зрізи, де видно, що це дійсно натуральна шкіра; Одна передня прихована кишеня на магніті, одна задня кишеня на блискавці, одне основне відділення на блискавці з внутрішньою мінікишенею на блискавці; Надійна металева фурнітура;
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Чоловіча шкіряна сумка-планшет із тисненням рептилія, сумка-планшетка з натуральної шкіри |
- Ціна: 1 900 ₴





