Гарний жіночий гаманець органайзер горизонтальний на повну купюру зі шкірозамінника (348Н)
-29%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гарний жіночий гаманець органайзер горизонтальний на повну купюру зі шкірозамінника
Характеристики: Матеріал: екошкіра; Ширина: 9,5 см; Товщина: 3,5 см; Висота: 19 см;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 180 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 190 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 35 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 95 мм |
- Ціна: 425 ₴









