Модна чоловіча сумка-планшетка шкіряна чорна, сумка-планшет із натуральної шкіри барсетка (1461)

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модна чоловіча сумка-планшетка шкіряна чорна, сумка-планшет із натуральної шкіри барсетка Характеристики: Матеріал: натуральна шкіра; Регульований плечовий ремінь (максимальна довжина 120 см); Висота: 25 см; Ширина: 23 см; Товщина: 2,5 см; Якісно прострочена, є необроблені зрізи, де видно, що це дійсно натуральна шкіра; Одна передня прихована кишеня на магніті, одна задня кишеня на блискавці, одне основне відділення на блискавці з внутрішньою мінікишенею на блискавці; Надійна металева фурнітура;
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 3 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 500 ₴







