Фактурне жіноче портмоне клатч 2 відділу на блискавці з монетницею Жіночий гаманець зі шкірозамінника (1468)
-27%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фактурне жіноче портмоне клатч 2 відділи на блискавці з монетницею Жіночий гаманець зі шкірозамінника
Характеристики: Матеріал: екошкіра; Довжина: 19 см; Ширина: 9,5 см; Товщина: 4 см;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 150 г |
| Довжина | 195 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 95 мм |
- Ціна: 399 ₴









