Шкіряна чоловіча міська сумка рюкзак трансформер, сумка-рюкзак для чоловіків натуральна шкіра

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряна чоловіча міська сумка рюкзак трансформер, сумка-рюкзак для чоловіків натуральна шкіра
Характеристики:
Сумка рюкзак;
Матеріал: якісна натуральна шкіра (волова шкіра);
Висота: 35 см;
Глибина: 8 см;
Ширина: 28 см;
Якісна металева фурнітура;
Плечові лямки регулюються по довжині;
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 350 см |
| Довжина: | 280 см |
| Жорсткість | М'яка |
| Плечовий ремінь | Да |
| Підкладка | Да |
| Ручки | Дві |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Сумка-ранець |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 3 200 ₴









