Чоловічий шкіряний клатч гаманець рептилія на блискавці, портмоне натуральна шкіра крокодил чорний (1452)
-23%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий шкіряний клатч гаманець рептилія на блискавці, портмоне натуральна шкіра крокодил чорний Храктеристики: Матеріал: коров'яча шкіра; Металева фурнітура; Висота: 19,5 см; Ширина: 9 см; Товщина: 2 см;
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 200 г |
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 195 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Вертикальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 889 ₴








