Класичний довгий жіночий гаманець із зовнішньою монетницею із фактурної шкіри Чорне жіноче портмоне (1447)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Класичний довгий жіночий гаманець із зовнішньою монетницею із фактурної шкіри Чорне жіноче портмоне
Характеристики: Матеріал: натуральна шкіра люкс якості; Виробник: Туреччина; Довжина: 18 см; Ширина на основі: 3 см; Висота: 9 см;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина | 185 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 95 мм |
- Ціна: 1 349 ₴





