Якісна жіноча сумка стиль шкіри рептилії, сумочка на плече крокодил чорна (1225)
-27%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісна жіноча сумка стиль шкіри рептилії, сумочка на плече крокодил чорна
Характеристики: Матеріал: якісна та щільна турецька екошкіра, без стороннього запаху; Довжина: низ — 27 см, верх — 34 см; Ширина за основою: 12 см; Висота: 24 см; Плечовий ремінь на карабінах входить до комплекту (можна носити як у руках за ручки, так і на плечі)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 949 ₴







