Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий рюкзак сумка коричневий шкірозамінник, якісний рюкзак для дівчат
Характерики: Матеріал: Турецька екожа преміум якості; Фурнітура: метал; Перегляд: сумка- гакзак (можна носити як звичайний рюкзак на спині або як сумку на плечі); Дизайн: однотонний матовий; Всередині перегородка з кишені на блискавиці, яка розділяє внутрішню частину рюкзака на два відділи; Розміри: Висота: 29 см; Ширина: 28 см; Глибина: 11 см;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 600 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 29 см |
| Глибина | 11 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 28 см |
- Ціна: 1 200 ₴










