Модний жіночий рюкзак міська сумка трансформер, сумка-рюкзак для дівчат (1077)
-8%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модний жіночий рюкзак міська сумка трансформер коричневий, сумка-рюкзак для дівчат Характерики: Матеріал: Турецька екожа преміум якості; Фурнітура: метал; Перегляд: сумка- гакзак (можна носити як звичайний рюкзак на спині або як сумку на плечі); Дизайн: стиль Луї Вітон; Всередині перегородка з кишені на блискавиці, яка розділяє внутрішню частину рюкзака на два відділи; Розміри: Висота: 32 см; Ширина: 26 см; Глибина: 12 см;
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 700 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 32 см |
| Глибина | 12 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 26 см |
- Ціна: 1 099 ₴









